Financování bydlení

Financování bydlení

Realizace vlastního bydlení je nejnáročnější disciplína ze všech, co se financí týče. Jedná se o závazek na dlouhou dobu. Často je úvěr na více než jednu osobu a nelze jej snadno upravovat či měnit úvěrové podmínky.

Klienti se nejčastěji potýkají s nedostatečnou informovaností a znalostní bariérou. Když se jim podaří získat veškeré informace, nastává rozhodnutí podle jakých parametrů volit výhodnost úvěru. A věřte mi, že pouze úroková sazba není ten správný parametr pro rozhodování. Cílem banky je získat klienta „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Naším cílem je

Profesionální Finanční Servis = dlouhodobá spolupráce

 

U 80% klientů,v době fixace, původní úvěrář v bance nepracuje, nebo je přesunut na jiné oddělení. Jak postupovat jim radí zcela cizí člověk, který nezná jejich finanční situaci ani plány do budoucna či budoucí závazky (rodina, dědictví, změna bydlení....apod.), protože jsou „jen další v řadě“.

My s klienty probíráme stávající situaci a budoucí plány, abychom posléze společně vybrali nejvhodnější typ úvěru právě pro ně. Aby parametry odpovídali jejich situaci, možnostem a požadavkům.

 Je pro nás důležité, aby naši klienti všemu rozuměli:

  • Upozorníme je na všechna rizika včas
  • Spočítáme a porovnáme nabídky jednotlivých bank + vysvětlíme rozdíly
  • Pomůžeme s veškerou administrativou, formuláři, pojištěním, odhadem nemovitosti, současně vysvětlíme všechny nutnosti spojené s katastrálním úřadem
  • Při koupi nemovitosti často jednáme přímo s realitními makléři za klienta, aby dokládání veškeré dokumentace proběhlo bez zbytečných průtahů
  • Všechny smlouvy pečlivě evidujeme a díky tomu včas klienty upozorníme na legislativní změny, akční nabídky apod., které s jejich financemi souvisí, bez ohledu na to, o jakou instituci se jedná.

Financování bydlení vyžaduje komplexnost a zkušenosti

 

S čím poradíme

- tvorba individuálního plánu jak financovat vlastní bydlení dnes i v budoucnu

- koupě bytu / rodinného domu / pozemku / investiční nemovitosti

- výstavba rodinného domu / garáže

- koupě družstevního bytu/ chalupy

- rekonstrukce

- srovnání možností refinancování aktuálního úvěru na bydlení

- srovnání hypotéka x úvěry ze stavebního spoření

- porovnání hypoték z různých bank

- výpočet splátek úvěru na cokoliv x americká hypotéka

- konsolidace úvěrů

 

Důležité je mít vždy dostatečnou rezervu pro případ nenadálých situací – ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost, vážné zdravotní komplikace apod. Bližší informace ZDE.

Zajímá vás jak nastavit hypotéku, zároveň být schopni tvořit rezervy a po celou dobu splácení mít kryto riziko výpadku příjmu? 

Ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat.

 

 

Články s touto tématikou:

Hypotéka a vše kolem ní, část I

Hypotéka a vše kolem ní, část II

Mámo, táto budu bydlet sám

 


volejte

728 321 554

sledujte nás