Kariéra

Chcete dělat práci, která vám dává smysl a vidíte reálné výsledky? Chcete se v práci rozvíjet a mít možnost přispět i svými nápady? Je pro vás důležité pracovat v příjemném prostředí a kolektivu? Využijte možnosti stát se součástí naší kanceláře VYSLOUŽILOVI.CZ

Získáte zázemí stabilní společnosti a rodinné firmy, žaškolení všech systémů, výhodné finanční ohodnocení a možnost postupu.

Asistent/-ka

očekáváme:
pozitivní přístup a smysl pro humor
spolehlivost a férovost
ochota učit se a vzdělávat
aktivní přístup a zodpovědnost
ostatní dovednosti výhodou
vzdělání min. středoškolské a pokročilá uživatelská znalost PC (word, excel, PP..)

náplň práce:
vedení diáře
péče o stávající klienty,
příprava podkladů na schůzky,
administrativa,
komunikace s finančními institucemi,
zařizování běžných pochůzek,
korespondence
údržba kanceláře

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu info@vyslouzilovi.cz , do předmětu uveďte "Asistent/-ka"

Životopisy zasílejte do 31.10.2018

Finanční koncipient s možností vlastní poradenské praxe

Požadavky:

-        Pozitivní přístup

-        Ochota a chuť dále se vzdělávat + učit se novým věcem

-        Spolehlivost a proaktivitu

-        Příjemné vystupování

-        Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

-        Vzdělání/praxe v oblasti financí, práva, obchodu nebo podnikání výhodou

Náplň práce:

-        servis stávajících klientů

-        akvizice nových klientů

-        tvorba a prezentace finančních plánů

Nabízíme:

-        certifikované vzdělávání v oblastech finančního trhu, obchodu a podnikání

-        úvodní vzdělávání časově přizpůsobené zaměstnaným i studentům

-        sytémové zázemí velké a stabilní společnosti Partners

-        podporu kanceláří vysloužilovi.cz v Prostějově a Brně

-       fixní plat plus procenta z obratu

-       možnost vlastní poradenské praxe

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu info@vyslouzilovi.cz , do předmětu uveďte „Finanční koncipient“

Personální manažer:

Bc. Pavlína Vysloužilová, EFA

tel: 734 510 552

email: info@vyslouzilovi.cz

volejte

728 321 554

sledujte nás