Kariéra

Finanční koncipient s možností vlastní poradenské praxe

Požadavky:

– Pozitivní přístup

– Ochota a chuť dále se vzdělávat + učit se novým věcem

– Spolehlivost a proaktivitu

– Příjemné vystupování

– Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

– Vzdělání/praxe v oblasti financí, práva, obchodu nebo podnikání výhodou

Náplň práce:

– servis stávajících klientů

– akvizice nových klientů

– tvorba a prezentace finančních plánů

Nabízíme:

– certifikované vzdělávání v oblastech finančního trhu, obchodu a podnikání

– úvodní vzdělávání časově přizpůsobené zaměstnaným i studentům

– sytémové zázemí velké a stabilní společnosti Partners

– podporu kanceláří vysloužilovi.cz v Prostějově a Brně

– fixní plat plus procenta z obratu

– možnost vlastní poradenské praxe

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu info@vyslouzilovi.cz , do předmětu uveďte „Finanční koncipient“

Personální manažer:

Bc. Pavlína Vysloužilová, EFA

tel: 734 510 552

email: info@vyslouzilovi.cz