O nás

Vysloužilovi.cz – Profesionální Finanční Servis

Jsme rodinná kancelář poskytující poradenství a servis v oblasti osobních, rodinných a firemních financí od roku 2009. Konkrétně zajišťujeme služby v oblasti hypoték, úvěrů, pojištění, investování a spoření.

Máme všechny povinné i nepovinné certifikace včetně celosvětově uznávaného certifikátu EFA. Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem vyjednáváme našim klientům nadstandardní podmínky ve finančních institucích a zajišťujeme i související administrativu.

Domluvte si již dnes osobní schůzku: využijte našeho kontaktního formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem.

tel: 734 510 552
email: info.vyslouzilovi@partners.cz
FB: facebook.com/vyslouzilovi

pracovní doba:
Po – Pá  8:30 – 19:00
Termíny a místa osobních schůzek domlouvejte předem.

Sídlo a hlavní kancelář:
Olomoucká 2613/4, 796 01  Prostějov
úřední hodiny:
Po-St 8:30 – 15:00
Čt 8:30 – 19:00
Pá 8:30 – 12:00

Další kanceláře, kde se můžeme potkat mimo Prostějov:
Výstavní 892/30, 603 00  Brno
Dolní náměstí 171/17, 779 00  Olomouc

Náš tým:

Bc. Pavlína Vysloužilová, EFA
VIP Finanční poradce, manažerka a spolumajitelka kanceláře
734 510 552, pavlina.vyslouzilova@partners.cz, LinkedIn

Dělám co mě baví. Pomáhám lidem ušetřit statisíce na úrocích z úvěrů,  zhodnotit stávající i budoucí majetek a zajistit jejich příjmy. Mimo jiné vedu náš tým a zajišťuji výběrová řízení na nové spolupracovníky. V osobním životě se věnuji především rodině a sportům všeho druhu.  Ráda trávím čas s přáteli a sklenkou dobrého vína.

Mgr. Libor Vysloužil
VIP Finanční poradce, spolumajitel kanceláře
728 321 554, libor.vyslouzil@partners.cz, LinkedIn

Jsem neustále ve střehu. Žádná změna na finančním trhu mi neunikne. Najít nejlepší řešení a mít spokojené klienty je moje priorita. Vyznávám jednoduché, srozumitelné a ekonomické řešení pro všechny. Rád implementuji nové nástroje a systémy pro práci s klienty, které pravidelně aktualizuji a vylepšuji. Ve volném čase se věnuji rodině. Rád se účastním běžeckých a triatlonových závodů v hezkých přírodních lokalitách.

Petra Kupková
Profi Asistentka
734 688 573, petra.kupkova@partners.cz

Profesionální a příjemné vystupování je pro mne samozřejmost. V naší kanceláři mám na starost servisní agendu a vše co se týká neživotního pojištění, proto se na mne neváhejte s čímkoliv obrátit. Po práci si užiji i legraci – s rodinou se věnuji sportování, relaxuji na své bylinkové zahrádce a vyrábím domácí bylinkové sirupy.

Monika Štěpánková
Profi Asistentka

Když je třeba vyhledat informace, chytře archivovat dokumenty, nachystat jakékoliv podklady či formuláře – jsem na řadě já. Mým úkolem je zajistit zázemí a backoffice pro snadné a rychlé fungování naší kanceláře. Hlavu si nejraději pročistím s přáteli na tréninku volejbalu a večer doma s rodinou.