Finanční poradenství

Nakupujete rádi v supermarketu, když tam nikdo není a nejsou fronty na pokladnách, protože najdete vše na jednom místě a ušetříte čas?

Vybíráte si doktory se širším zaměřením, jejichž ordinace jsou situovány ve zdravoním centru se specialisty, kde vám hned mohou udělat podrobná vyšetření a nemusíte se objednávat na jiný den k jiným lékařům?

U nás je to stejné

Finance řešíme vždy komplexně. V naší kanceláři vyřešíte všechny požadavky na jednom místě. Hypotéku, spoření na budoucnost, příspěvky od zaměstnavatele, krytí příjmů při zdravotních komplikacích, přepočet pojištění na dům či auto a vše bez ohledu na instituci, ve které máte daný produkt sjednaný.

Dávám nám smysl učit klienty, jak mohou zvyšovat svoji životní úroveň a pomáhat jim vyznat se v dnešním světě financí tak, aby produkty, které mají sjednané měly správně nastvavené, neplatili zbytečné poplatky navíc a zárověň využili slevy, na které mají nárok.
Na základě stávající situace klienta a jeho budoucích plánů zaktualizujeme stávající produkty (pokud je to nutné) a společně nastavíme budoucí kroky k dosažení požadovaných cílů. Díky dlouhodobé spolupráci včas upozorníme klienty na změny finančního trhu, které se jich týkají. Jsme schopni rychle a efektivně reagovat na nenadálé změny ze strany klientů – rozvod, prodej nemovitosti, narození dítěte, dlouhodobá pracovní neschopnost, dědictví…